Zobacz również

Rozwód, sprawy rodzinne

Podział majątku

Spadek / zachowek / testament

Sprawy karne

Pozwy o zapłatę / umowy

Sprawy egzekucyjne

Inne

Sprawnie pomagamy w dochodzeniu odszkodowania, zadośćuczynienia pokrzywdzonym w wyniku wypadków komunikacyjnych, błędów medycznych i w innych sytuacjach.

 

Wypadek komunikacyjny zazwyczaj powoduje możliwość uzyskania rekompensaty szkód od osoby odpowiedzialnej (odszkodowanie). Wykorzystując nasze doświadczenie pomagamy od samego początku. Załatwiamy wszelkie formalności: zgłaszamy szkodę do ubezpieczyciela za pośrednictwem  kancelarii, negocjujemy wysokość odszkodowania/ zadośćuczynienia z ubezpieczycielem, prowadzimy sprawy sądowe przeciwko  zakładowi ubezpieczeń/sprawcy wypadku.

 

Dochodzimy odszkodowań za szkody powstałe  w wyniku innych zdarzeń, takich jak np.  błąd medyczny (niewłaściwe leczenie/nieodpowiednio przeprowadzony zabieg, operacja/ zaniedbania ze strony służby zdrowia) zalanie/zniszczenie mieszkania, zniszczenia/uszkodzenie samochodu  na skutek nienależytego utrzymania drogi przez zarządcę, przemoc ze strony najbliższych i osób trzecich, niesłusznie/bezprawne pozbawienie wolności, niesłuszne działania prawne organów władzy publicznej, śmierć osoby najbliższej i w wielu innych sytuacjach.

 

Jeśli doznałeś szkody – dobry adwokat oceni, czy przysługuje ci z tego tytułu odszkodowanie, zadośćuczynienie, czy też np. renta. Jeśli masz wątpliwości, czy i od kogo  należy ci się odszkodowanie/zadośćuczynienie – udzielimy profesjonalnej porady, wystąpimy z odpowiednim żądaniem - wezwaniem zapłaty, a także w przypadku takiej konieczności poprowadzimy sprawę w sądzie.

 

Wiemy jak wyliczyć szkodę, aby uzyskać pełną rekompensatę wszystkich szkód oraz do kogo wystąpić z żądaniem. Dochodzimy zapłaty za szkody na mieniu, na zdrowiu, cierpienia fizyczne i psychiczne. Korzystając z naszego doświadczenia  zwracamy  uwagę na wszystkie  istotne kwestie dotyczące odszkodowania, dopilnujemy zwrotu wszystkich kosztów i wyrównania wszelkich strat. Niezwłocznie po zgłoszeniu przystępujemy do działania. Dobry prawnik pomoże w rozwiązaniu twojej sprawy.

 

Świadczymy także pomoc prawną potencjalnym sprawcom szkód.

Odszkodowania / zadośćuczynienia Adwokat Wrocław i Kępno

Zadzwoń

509-333-224

Adwokat

odszkodowania

zadośćuczynienia

wypadki komunikacyjne

błędy medyczne

Wrocław Kępno

Efektywnie i sprawnie rozwiążemy Państwa problemy.

Kontakt ze mną

Obsługa przedsiębiorców

+48 509 333 224

biuro@kancelariamadra.pl

Kancelaria Adwokacka Iwona Mądra - Sikora

 

DOBRY ADWOKAT WROCŁAW

ul Krawiecka 3 lok. 85

50-148 Wrocław

 

DOBRY ADWOKAT KĘPNO

ul. Warszawska 29

63-600 Kępno

 

tel.: 509 333 224

e-mail : biuro@kancelariamadra.pl

www : kancelariamadra.pl

NIP : 8971811490

REGON : 362097507

SIEDZIBA

KONTAKT

Polub naszą stronę na FB

 

© 2018 Wszelkie prawa zastrzeżone adwokat Iwona Mądra - Sikora

Sprawy o rozwód, alimenty, karne : Wieruszów, adwokat Ostrzeszów